مداد کاشتنی

تماشای گلی که با دستان خود کاشته‌اید لذت بسیاری دارد  وقتی که این گل از درون مدادی می روید که تا دیروز با آن می نوشتید و طراحی می کردید.

مداد سبز
مداد بذر دار

می دانیم که مداد های ما نمی تونند دنیا را نجات بدن اما می خواهیم انگیزه ای برای حمایت از طبعیت باشه.

در مورد قطع درختان و تخریب محیط زیست به منظور تولید کاغذ و مداد مطالب بسیاری منتشر شده است. اما نمی‌توان به طور کامل از آنها استفاده نکرده و همچنان به طبیعت آسیب وارد می شود. اگر بتوان این کاغذها و مداد ها را به طبیعت بازگرداند و خود بتوانند به یک گیاه کامل تبدیل شوند ایده جالبی به نظر می رسد.

با در نظر گرفتن این نکته به طراحی مداد قابل رشد پرداختیم استفاده از این مداد های سبز باعث می شود که به جای دور ریختن مداد های کوتاه شده، آنها را بکاریم و شاهد رشد و وارد شدن یک گیاه به طبیعت باشیم.

می توانید بسته بندی مداد ها را بر اساس سلیقه و طرح خود تغییر دهید

در انتهای این مدادها بذر دار، محفظه نگهدارنده بذر وجود دارد که در آب حل میشود با قرار دادن انتهای مداد در خاک پس از آبیاری، محفظه در خاک حل شده و پس از چند روز میتوانید شاهد جوانه زنی گیاهان و گلهای خود باشید.

سوالات متداول

پیام یا لوگر خود را می‌توانید روی بسته‌بندی‌های مداد  و با حداقل سفارش ۱۰۰ عدد انجام دهید

در حال حاضر فقط مداد های مشکی در طرح های مختلف موجود می باشند

پایان زندگی مداد وقتی نیست که به اندازه ای کوچک شد که دیگر نمی توانید با آن بنویسید یا نقاشی کنید. مرگ مداد حیاط دوباره به گیاهان دیگر است که باعث حفظ محیط زیست اطرافمان می شود

به طور مشخص مدادها هیچ تاثیری روی گیاه کاشته شده ندارند

مداد ها کاملا تجزیه پذیر هستند  اگر دفن شوند تجزیه خواهند شد

مداد های کاشتنی کاملاً امن و غیرسمی هستند اگر آنها  بلعیده شوند کاملا بی ضرر هستند چون حاوی دانه های کاشتنی بدون هیچ گونه ماده سمی و خاک هستند  اگرچه که طعمه خوبی نخواهند داشت.

این مسئله وابسته به نوع بذر داخل مداد است یکی از بذرهای مورد علاقه مردم ریحان است که بین ۵ تا ۱۰ روز بعد از کاشته شدن جوانه می‌زند و بعد از دو هفته جوانه ها تقریبا بزرگ شده اند.

بسته به نوع بذر و فصل موضوع می توانید آنها را در داخل یا خارج از خانه پرورش دهید.